Oslavujú: Bernard Zajtra: Zita

Spevácka skupina LÚČ a spevácka skupina LUŽIANČANKA Vás srdečne pozývajú na tradičné STAVANIE MÁJA dňa 30. apríla 2019 o 17:00 hod. pred Obecným úradom v Lužiankach.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Oznamujeme občanom, že v sobotu 4. mája 2019 budú v ranných hodinách pristavené veľkoobjemové kontajnery na týchto miestach:

- pri detskom ihrisku na Rastislavovej ulici (autoškola Macko)

- pri zelenej krčme na Rastislavovej 128

- oproti COOP Jednota na Korytovskej ulici

- na Korytovskej ulici pri bytovkách

- pri základnej škole

- na Nejedlého ulici

- pri cintoríne v centre dediny

- na Obežnej ulici, za obecným úradom 

- na ulici Počašie

- na Radošinskej ulici pri transformátore

- na Teslovej ulici pri nádobách na sklo a textil

Dňa 2. mája a 3. mája 2019 ( štvrtok, piatok) sa v našej obci uskutoční zber nebezpečného odpadu a nábytku. Prosíme občanov, aby si uvedený odpad vyložili pred svoje rodinné domy, odkiaľ ich pracovníci pozbierajú.

Vyložiť môžete motorové oleje, textil od farby, tlačiarenské farby, elektrospotrebiče, drobné ručné náradie, obaly od syntetických farieb, riedidlá, batérie a akumulátory, žiarivky, halogénové svietidlá a nábytok.

 

Starosta obce pozýva občanov na 2. riadne zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Lužiankach, ktoré sa uskutoční v stredu 24. apríla 2019 o 17:00 hod. na Obecnom úrade v Lužiankach.

Oznamujeme občanom, že dňa 18. apríla 2019 (štvrtok) bude Obecný úrad v Lužiankach z dôvodu čerpania dovoleniek pracovníkov obecného úradu zatvorený.

Dňa 23. apríla 2019 (utorok) bude matrika z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená.

 

Oznamujeme občanom, že v pondelok 15.4.2019 a v utorok 16.4.2019 sa  uskutoční zber opílených konárov stromov. Konáre sa nakladajú ručne, preto je ich  potrebné upraviť na dĺžku asi 1 m a zviazať do menších balíkov a v týchto dňoch vyložiť pred brány.

Zber zabezpečí Obecný úrad Lužianky postupne po uliciach priamo od domov občanov.

Prihlasenie

Nové z diskusie

  • Žiadne príspevky na zobrazenie
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com