Oslavujú: Móric Zajtra: Zdenka

Poslanci obecného zastupiteľstva

Milan Cabánek, Kaplanova 11, č.t. 0901 731 624
Fridrich Buzáš, Rastislavova 80, č.t. 0903 235 563
Ing. Marián Vrabec, Kaplanova 37, č.t. 0902 477 160
Ing. Stanislav Beňo, Vinárska 5, č.t. 0905 727 657
Mgr. Pavol Kostolník, Rastislavova 320, č.t. 0908 762 531
PhDr. Andrea Vranková, Kaplanova 8, č.t. 0904 833 537
Bc. Jozef Gregor, Nejedlého 8, č.t. 0903 730 322
Jana Kiková, Počašie 66, č.t. 0904 139 786

Ing. Mária Ábelová, Rastislavova 141, č.t. 0908 956 169

 

Zoznam členov komisií pri obecnom zastupiteľtve

 

1/ komisia stavebná - Ing. Stanislav Beňo

     Členovia: Ing. Peter Šunderlík, Mgr. Pavol Kostolník

2/ komisia kultúrna - Ing. Marián Vrabec

     Členovia: Ing., Mgr. Soňa Cabáneková, Ing. Juraj Dominka, Emília Hrušková,

     Mgr. Anna Oťapková, Ing. Andrea Vrabcová

3/ komisia pre životné prostredie – Mgr. Pavol Kostolník

     Členovia: Mgr. Iveta Neviďanská, Ing. Richard Kubišta, PhD.,

     Marek Šantavý, Peter Bíro, Dezideria Horková

4/ komisia športu - Fridrich Buzáš

     Členovia: Ing. Stanislav Šantavý, Stanislav Slovák, Bc. Jozef Gregor

5/ komisia pre spoluprácu s podnikateľskými subjektami aj rozvoj podnikania

    – Ing. Stanislav Beňo                                                                                                      

    Členovia: Ing. Martin Beňo, Ing. Marián Vrabec, Milan Cabánek

6/ komisia finančná, rozpočtová a správy majetku obce – Milan Cabánek

     Členovia: Ing. Marián Vrabec, Ing. Stanislav Beňo, Ing. Juraj Dominka, Peter Šelmeci

7/ komisia dopravná a požiarnej prevencie – Bc. Jozef Gregor   

     Členovia: Zbislav Oťapka, Martin Cocher

8/ komisia sociálnej a zdravotnej starostlivosti - PhDr. Andrea  Vranková

     Členovia: Danica Sabová, Ing. Jozef Lauko

9/ komisia školská a mládeže – Jana Kiková

     Členovia: PhDr. Andrea Vranková, Darina Cabicarová, Darina Poláčiková, 

 

Rozdelenie rajónov v obci Lužianky

1. rajón - poslanec Ing. Stanislav Beňo

Rastislavova ulica od Ferenitu po č. d. 60 (Svoradová)
Závodníková ulica
Vinárska ulica
Hlohovecká ulica

2. rajón - poslanec Ing. Mária Ábelová

Rastislavova ulica od č. d. 62 po č. d. 122 (Greguš)
Tatranská ulica
Edisonova ulica

Vodárenská ulica

3. rajón - poslanec Fridrich Buzáš

Rastislavova ulica od č. d. 124 po č. d. 159 (Kocián)
Korytovská ulica
Kajsa I.
Kajsa II.

4. rajón - poslanec Jozef Gregor

Rastislavova ulica od Kociána po kostol
Ciolkovského ulica

Nejedlého ulica

5. rajón - poslanec Ing. Marián Vrabec

Rastislavova ulica od kostola po železničný prejazd na Topoľčany
Kaplanova ulica
Sasinkova ulica
Teslova ulica

6. rajón - poslanec Milan Cabánek

Prúdová ulica
Horáková ulica
Obežná ulica
Mesačná ulica
Švantnerova ulica

7. rajón - poslanec Mgr. Pavol Kostolník

Rastislavova ulica od prejazdu na Topoľčany po Zbehy
Venušina ulica
Na Holotke

8. rajón - poslanec Jana Kiková

Radošínska ulica
Na Ihrisko
Športová ulica
Počašie

9. rajón - poslanec PhDr. Andrea Vranková

Urbanova ulica
Dunajského ulica
Pod Hliníkom ulica
Hronského ulica

 

Prihlasenie

Nové z diskusie

  • Žiadne príspevky na zobrazenie
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com