Oslavujú: Bohdana Zajtra: Mário,Drahomíra

Združenia a zväzy v obci Lužianky

• tomas
pred 4 rokmi 9 mesiacmi #77 od tomas
tomas vytvorená téma: Združenia a zväzy v obci Lužianky
Dobrý deň,
v prvom rade by som sa rád poďakoval pánovi starostovi za túto peknú a modernú webovú stránku našej obce. Chvála aj za možnosť sem písať príspevky, aj ked nie vždy sú chválivé.

Pán starosta, v našej obci existuje niekoľko združení a zväzov. Zaujímalo by ma ako čiastkou a na akú činnosť obec týmto ¨združeniam ročne prispieva z rozpočtu obce.

Ďalej by som sa chcel spýtať na možnoť, uverejniť na tejto webovej stránke obce popis činnosti týchto zväzov a združení pokial im obec priznáva nejakú čiastku na ich fungovanie a ako konkrétne boli tieto peniaze využité.

Ďalej, a to aj v prípade, že obec na fungovanie týchto zväzov,združení a organizácii neprispieva, či by bolo možné na tejto webovej stránke uverejniť prehľad plánovaných akcií jednotlivých zväzov a združení pôsobiacich v obci.
Mne osobne to pripadá ako dobrá možnosť využiť toto médium na prezentáciu kde by jednotlivé orgazniácie mohli uverejnovať svoje plány, pozvánky, aj s popisom činnosti a tak by mohli do budúcna aj získavať nových členov do svojich radov.

ďakujem.
More
pred 4 rokmi 9 mesiacmi #78 od Marek
Re: Združenia a zväzy v obci Lužianky
Veľmi dobrý návrh. Aj ja som zvedavý a tiež som zvedavý či dostaneš odpoveď od pána starostu.
More
pred 4 rokmi 1 mesiacom #90 od Martin Cocher
Re: Združenia a zväzy v obci Lužianky
Neviem kto sa skrýva za gitarou na obrázku ale keď pripojíte meno rád vám odpoviem za organizáciu DHZ ja osobne...

Prihlasenie

Nové z diskusie

• Žiadne príspevky na zobrazenie
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com